Szczegóły:


Adres: Zagorze 15

Kod pocztowy: 30-398

Miejscowość: Kraków

Telefon: 604 990 366



Komentarz:




  • Nigdy nie wiadomo kiedy przydadzą się profesjonalne usługi kanalizacyjne. Za z całą pewnością skorzystam w razie czego z usług tej firmy.

  • Użytkownik Monika Wróblewska dodał komentarz 2018-03-22 15:44:48
  • Ocena 4





Usługi kanalizacyjne w Krakowie • wuko-tech.pl

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu jednorodzinnego, prezesem wspólnoty mieszkaniowej, właścicielem hotelu czy dużej firmy, kiedyś być może będziesz potrzebować pomocy fachowców od kanalizacji. Osoby, które z nami mieszkają lub pracują, nie zawsze stosują się do zakazów wrzucania ręczników papierowych do toalet, co w konsekwencji może doprowadzić do potężnego zatoru, którego nie usunie konserwator budynku. Usługi kanalizacyjne w Krakowie świadczy firma WUKO-TECH, która pomogła już bardzo wielu klientom w nagłej potrzebie.

Aby zlecić przetkanie kanalizacji lub jej czyszczenie wystarczy wejść na stronę wuko-tech.pl i zadzwonić pod podany tam numer, lub wysłać e-mail. Jeśli awaria jest poważna, fachowcy z firmy pojawią się  i zaczną działać natychmiast. Przy pomocy specjalistycznej kamery zlokalizują miejsce zatoru, a później usuną go w szybki i sprawny sposób. Pogotowie czynne jest całą dobę bez względu na porę dnia czy nocy.

Ocena - WUKO-TECH (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2019 - www.kn.wielun.pl.