Szczegóły:


Adres: Mazowiecka 52

Kod pocztowy: 87-100

Miejscowość: Toruń

Telefon: +48 519 480 117Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Kocyk bambus bawełna | http://woodlook.com.pl

Oto częsty dylemat, gdy zamawia się przez Internet lub kupuje w sklepie stacjonarnym kocyk – bambus czy bawełna, co wybrać? Oczywiście dotyczy to sytuacji, gdy z miejsca rezygnuje się ze sztucznych, kiepsko wykonanych materiałów, które zdecydowanie warto trzymać z dala od maluchów.

Nie ma tu jednej, oczywistej odpowiedzi. Zarówno bambus, jak i bawełna są naturalnymi, roślinnymi tkaninami o pożądanych właściwościach. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu – na przykład przez polską firmę WoodLook – można liczyć na estetyczne wykończenie czy przyjemne wrażenia w dotyku.

Jeśli oba materiały są w porządku, co brać pod uwagę w trakcie zakupu? Chociażby wymiary, ponieważ kocyk musi sprawdzać się w praktycznym zastosowaniu, a nie tylko ładnie wyglądać na pamiątkowym zdjęciu z dziecięcego pokoiku. Choć oczywiście estetyka też jest bardzo ważna. Do tego warto sprawdzać skład pod kątem dodatków. Jednym z ciekawszych są jony srebra, które charakteryzują się właściwościami unieszkodliwiającymi szkodliwe bakterie i grzyby.

Ocena - Woodlook (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2019 - www.kn.wielun.pl.