Szczegóły:


Adres: Pocztowa 7

Kod pocztowy: 59-220

Miejscowość: Legnica

Telefon: 731 666 222Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Panele polikrystaliczne legnica - https://www.produkuj-prad.pl/

Wiele osób chętnie zdecydowałoby się na założenie instalacji fotowoltaicznej, która mogłaby zasilać ich domostwo, jednak zniechęca ich cena takiej inwestycji. Co prawda częściowo można liczyć na dofinansowanie, jednak kwota, którą trzeba wyasygnować samemu i tak jest dość znaczna. Tym osobom firma montażowa z Legnicy oferuje panele polikrystaliczne, które są tańsze od monokrystalicznych, jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że ich sprawność także jest mniejsza. Więcej na temat tych paneli i ich działania można się dowiedzieć ze strony produkuj-prad.pl.

W przypadku domów jednorodzinnych ta róznica nie ma większego znaczenia i dlatego głównie ten rodzaj paneli jest wykorzystywany. Decyduje o tym nie tylko cena, ale także fakt, że stworzone z nich powierzchnie nie psują estetyki dachu.

Decydując się na zmianę źródła energii w swoim domu, każdy może być niezależny od dostawców prądu i nie będzie też wykorzystywał paliw kopalnych do ogrzewania domu, przyczyniając się w znacznym stopniu do oczyszczenia atmosfery. Nadmiar wyprodukowanej energii można przekazać do sieci energetycznej.

Ocena - PHU SAT Ryszard Zych (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2019 - www.kn.wielun.pl.