Szczegóły:


Adres: Wólczyńska 133

Kod pocztowy: 01-919

Miejscowość: Warszawa

Telefon: +48 22 4971354Komentarz:
  • W MFP Service możemy liczyć na profesjonalne usługi serwisowe dla drukarek. Jeśli szukacie takich w stolicy, to myślę, że oni spełnią wasze oczekiwania. :)

  • Użytkownik ovant dodał komentarz 2019-04-15 13:58:29
  • Ocena 5

http://mfpservice.pl/ | Serwis drukarek Canon

Niezależnie od tego, czy używamy drukarki do celów służbowych, czy tylko prywatnych, może się zdarzyć, że nasze urządzenie ulegnie awarii. Jest to sytuacja szczególnie kłopotliwa w większej firmie, gdzie sprawne funkcjonowanie tego typu sprzętu jest nieodłącznym elementem codziennych zadań, jakie wykonują pracownicy. Może to dotyczyć choćby drukowania umów z klientami lub materiałów promocyjnych.

Jeżeli potrzebny nam aktualnie serwis drukarek Canon, mieszczący się w Warszawie, warto poznać ofertę firmy MFP Service. Jest to działalność, która od dawna istnieje na stołecznym rynku napraw sprzętu biurowego, jakim są drukarki.

Decydując się na wybór usług MFP Service możemy być pewni, że wszelkie zabiegi, jakich podejmą się pracownicy, zatrudnieni w tej firmie, przyniosą pozytywny efekt, i nasze urządzenie wróci do pierwotnej sprawności.

Ocena - MFP Service S.C. (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2019 - www.kn.wielun.pl.