Szczegóły:


Adres: Mickiewicza 18

Kod pocztowy: 47-400

Miejscowość: Racibórz

Telefon: 324151467Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Braveran cena

Jeśli masz przejściowe problemy z wywołaniem i utrzymaniem erekcji, zdecyduj się na niezawodny środek o działaniu zwiększającym libido, poprawiającym potencję i podnoszącym sprawność seksualną u mężczyzn. Braveran w dobrej cenie znajdziesz m.in. w aptece online Apteka w Sieci.

Ten popularny środek na wzmocnienie erekcji posiada unikalną formułę, która polega na połączeniu dużej dawki l-argininy z selenem, cynkiem, witaminą E oraz wyciągami roślinnymi z korzenia maca, owoców buzdyganka ziemnego oraz korzenia żeń-szenia.

L-arginina jest aminokwasem, który występuje naturalnie w organizmie człowieka, jednak wraz z wiekiem zdolność jego syntezy w organizmie zaczyna maleć, co powoduje różne zaburzenia, do których należą np. kłopoty z potencją. Dlatego też może okazać się konieczna suplementacja argininą.

Korzeń maca zwiększa popęd płciowy u mężczyzn i poprawia produkcję spermy, buzdyganek ziemny powoduje wzrost poziomu testosteronu, natomiast żeń-szeń rewitalizuje cały organizm oraz poprawia sprawność fizyczną i psychiczną.

Ocena - Malaya Sp. z o.o. (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


P.H. BAU-TEC

Częstochowa

Sklep Archjudyta

Dąbrowa Górnicza

Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

© 2019 - www.kn.wielun.pl.