Szczegóły:


Adres: Jurija Gagarina 26

Kod pocztowy: 00-754

Miejscowość: Warszawa

Telefon: 22 841 06 79Komentarz:
  • Każdy chyba wie co to znaczy czekać długie tygodnie na niezbędne nam badanie czy zabieg. Niestety i ja się ostatnio o tym przekonałam, gdy potrzebowałam zrobić USG kolana w Warszawie na NFZ. Znajomi polecili mi Macromedice. Skorzystałam z porady i nie żałuję ani złotówki!

  • Użytkownik Paulina Pietrzak dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

macromedica.pl/usg-narzadu-ruchu/

Badanie USG zwykle kojarzone jest z badaniem jamy brzusznej, czy to w czasie ciąży, czy w przypadku różnego rodzaju chorób wewnętrznych. Nie wszyscy wiedzą o tym, że można też wykonywać takie badanie w przypadku różnego rodzaju problemów z kończynami, na przykład można zrobić USG kolana. W Warszawie wykonywanie takich badań oferuje nowoczesna placówka Macromedica, która posiada wysoko zaawansowany technologicznie sprzęt diagnostyczny.

Do miejsca tego często zgłaszają się osoby, które nie mają możliwości wykonać takiego badania w swoim miejscu zamieszkania, ale też osoby znużone czekaniem na diagnostykę w ramach leczenia publicznego. Koszty tego badania w  placówce tej nie są duże, o czym można przekonać się, przeglądając cennik, na pewno więc skorzystanie z usług tej przychodni jest wyborem wartym polecenia.

Ocena - Macromedica Centrum Medyczne (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2019 - www.kn.wielun.pl.