Szczegóły:


Adres: Plac Andersa 5

Kod pocztowy: 61-894

Miejscowość: Poznań

Telefon: +48 669 669 799Komentarz:
  • Ja chciałem właśnie zakupić mieszkanie pod poznaniem i widzę, że te osiedle opisane w tekście jest bardzo dobrze umiejscowione.

  • Użytkownik Kornel Duda dodał komentarz 2018-05-29 15:19:59
  • Ocena 4

Mieszkania dla młodych pod poznaniem

Znalezienie idealnego mieszkania dla młodych ludzi pod Poznaniem może stanowić problem. Wiele par oczekuje nowoczesnego budownictwa w samym centrum miasta. Inni natomiast pragną znaleźć swoje cztery kąty z dala od wielkomiejskiego szumu i gwaru. Zarówno dla jednych, jak i drugich oferta przygotowana przez LT Development może okazać się niezwykle interesująca. 

Osiedle Zielony Zakątek to miejsce pełne nowoczesnego budownictwa - mieszkań i domów, które wpisują się w oczekiwania współczesnego społeczeństwa. Co więcej, każde z nich może być zakupione w programie MDM, dzięki czemu wiele par i rodzin może zyskać znacznie lepszy start w życiu. Osiedle znajduje się w Kórniku, miejscowości pod Poznaniem, która słynie ze swojej naturalności i harmonii z przyrodą. Jest to idealne miejsce, dla każdego, kto ceni sobie spokój, ciszę, bezpieczeństwo, ale i niezależność - wygodna komunikacja ze stolicą Wielkopolski, jak i bliskość natury gwarantują, że życie w Zielonym Zakątku będzie życiem idealnym!

Ocena - LT Service sp. z o.o. (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2018 - www.kn.wielun.pl.