Szczegóły:


Adres: Wawrzyńca 54a

Kod pocztowy: 42-700

Miejscowość: Lubliniec

Telefon: 530 060 862Komentarz:
  • Ten organizer bardzo dobrze sprawdza się w moim salonie, przynajmniej wtedy wiem, że jak czegoś poszukuję to jest na pewno tylko w jednym miejscu w pokoju.

  • Użytkownik Melania Chmielewska dodał komentarz 2018-05-16 12:54:46
  • Ocena 4

Organizer blum

Jeżeli szukasz półek lub innego rodzaju akcesoriów, które pozwolą zwiększyć funkcjonalność domowej garderoby, odwiedź internetowy sklep ksieciunio.pl. Sklep specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości akcesoriów meblowych wielu typów. Przykładem tego typu przedmiotów może być organizer Blum, czyli rodzaj systemu do porządkowania i segregowania różnych kategorii przedmiotów. W sklepie, prócz profesjonalnych organizerów do szaf sypialnianych, znaleźć można również wiele oryginalnych przedmiotów dedykowanych dla mebli kuchennych. Tego typu akcesoria mogą zwiększyć wygodę użytkowania takich mebli, poprawić ich estetykę, a w pewnym stopniu pozytywnie wpłynąć również na ich trwałość.

Dzięki dużej różnorodności akcesoriów oferowanych przez sklep ze sprzętem meblowym samodzielne konstruowanie mebli jest znacznie prostsze, a osiągnięte efekty bardziej spektakularne.

Ocena - Księciunio (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


Malaya Sp. z o.o.

Racibórz

P.H. BAU-TEC

Częstochowa

Sklep Archjudyta

Dąbrowa Górnicza

© 2019 - www.kn.wielun.pl.