Szczegóły:


Adres: Lwa 25a

Kod pocztowy: 61-244

Miejscowość: Poznań

Telefon: 602 67 98 46Komentarz:
  • Uważam, że warto tłumaczenie takich instrukcji po angielsku zlecić fachowcom. Zyskujemy wtedy pewność, że tłumaczenie będzie rzetelnie wykonane, a tekst nie będzie zawierał błędów. Po prostu nie warto podejmować ryzyka przekładu we własnym zakresie.

  • Użytkownik indon dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 4

Instrukcja obsługi po angielsku

Chcesz wprowadzić na rynek jakiś produkt, ale masz jedynie instrukcję obsługi po polsku, a potrzebujesz też wersji angielskiej? Takie tłumaczenie, które posługuje się bardzo specyficznym językiem, może być bardzo trudne do wykonania, dlatego trzeba postarać się o to, by znaleźć odpowiedniego specjalistę od tłumaczeń, które będzie w stanie zająć się tym zadaniem i sprawić, że gotowa instrukcja po obsługi po angielsku zostanie do Ciebie dostarczona nawet w bardzo krótkim czasie. 

Osobę, która zajmuje się takimi tłumaczeniami, znajdziesz na stronie tlumaczenia-gk.pl, gdzie przedstawiona została również pełna oferta, z której możesz skorzystać. To niewiarygodne, że czas oczekiwania na tłumaczenie jest tak krótki, a uzyskać można tak wysoką jakość tekstu, który będzie zrozumiały dla każdego, kto będzie chciał dowiedzieć się, jak działa dana rzecz. 

Ocena - ALBION - Grzegorz Kołodziej (0 z 0 głosów)

s

INNI W POBLIŻU


© 2018 - www.kn.wielun.pl.